SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

Citroën19_19 Concept, podróżowanie w trybie ë-comfort

Po lutowej premierze Ami One Concept, będącego interpretacją miejskiej elektromobilności, Citroën prezentuje 19_19 Concept. Samochód ten odzwierciedla wizję ultrakomfortowej długodystansowej mobilności, pozwalającej na ucieczkę z miejskiej dżungli. Oba elektryczne samochody koncepcyjne realizują wszelkie potrzeby klientów, którzy chcą poruszać się w nieskrępowany sposób. To odpowiedź na świat, który nieustannie "chce więcej".  

 

19_19 Concept jest prawdziwym manifestem Marki. Ta niekonwencjonalna koncepcja wychodzi poza ramy tradycyjnego pojmowania motoryzacji. Technologiczna, aerodynamiczna sylwetka ma niezwykłe proporcje. Projekt wygląda jak spektakularna, przezroczysta, zawieszona w powietrzu kapsuła. Design samochodu zainspirowany jest światem lotnictwa.  

19_19 Concept to ultrakomfortowa koncepcja mobilności jutra, wyrażona poprzez:
   - Design: kabina została zaprojektowana jak prawdziwy salon na kołach, co przejawia się w jej konstrukcji i wykorzystanych materiałach. Pasażerowie zanurzeni są w kokonie, a każde z miejsc to wyjątkowe doświadczenie komfortu absolutnego.  
   - Technologie: w 100% elektryczny samochód zapewnia zasięg wynoszący 800 km i wrażenie unoszenia się nad nawierzchnią, przypominające podróżowanie latającym dywanem. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu zawieszenia z Progressive Hydraulic Cushions®*, połączonego z systemem inteligentnego sterowania. Samochód wyposażony jest w technologie umożliwiające jazdę w trybie autonomicznym oraz proaktywnego asystenta osobistego, który pośredniczy w interakcjach pomiędzy samochodem i pasażerami. To zapowiedź nowej jakości doświadczeń swiązanych z podróżami samochodem.   

19_19 Concept zostanie zaprezentowany po raz pierwszy 16 maja 2019 r. podczas VivaTech w Paryżu.

Dowiedz się więcej: https://www.citroen.pl/swiat-citroena/samochody-koncepcyjne/19-19-concept.html

*progresywne ograniczniki hydrauliczne

Top