SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

Od 1919 roku po dziś dzień Marka Citroën kieruje się w swoich działaniach śmiałymi wyzwaniami, zawsze przy tym koncentrując się na ludzkich potrzebach.
Bliska sercu wszystkich Francuzów Marka Citroën wypracowała niemal stuletnie dziedzictwo: to ponad trzysta modeli samochodów, z których niejeden zyskał status kultowego. Proponujemy wam wędrówkę śladami tej historii, której fundamenty stworzył genialny wizjoner, André Citroën.

597x400_2colonnes_mixtes_portrait.jpg

WIRTUALNE MUZEUM MARKI

Masz ochotę na podróż w czasie?

Dzięki panoramicznemu widokowi 360° serwis internetowy Citroën Origins pozwala obejrzeć ponad pięćdziesiąt kultowych modeli Citroëna, współtworzących legendarną historię Marki. To klasyczne pojazdy takie jak Citroën Type A i te, które obecnie stanowią siłę napędową Citroëna, w tym samochody wyścigowe i koncepcyjne. Odkryj ikony motoryzacji, które są kwintesencją dziejów Marki, a zarazem pozwalają spojrzeć w jej przyszłość.

WSZYSTKO O HISTORII MARKI CITROËN

Poznaj niemal stuletnią historię Marki Citroën, zaprezentowaną zgodnie z zasadami chronologii. Przedstawiamy epopeje przemysłowe i przełomowe daty, kultowe dla motoryzacji pojazdy i słynne kampanie reklamowe, które zapisały się w naszej pamięci.

Ludzkie potrzeby zawsze były i będą najważniejszym źródłem inspiracji dla Marki, dlatego właśnie w historii Citroëna znajduje swoje odbicie każda kolejna epoka.
visuel_histoire.jpg

CONSERVATOIRE CITROËN

.

Bogata historia Marki obejmuje wyjątkowe dziedzictwo, od roku 1919 po dziś dzień. Muzeum Conservatoire Citroën w Aulnay-sous-Bois kryje jedną z największych kolekcji samochodowych na świecie. Znajduje się tu ponad czterysta historycznych modeli Citroëna.

 

Warto pamiętać, że dzieje legendarnej Marki zostały zapisane także w archiwalnych dokumentach, drukach technicznych i reklamowych.

Gif-Animé.gif
Top