SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund
260534.96

Citroën SpaceTourer Rip Curl Concept

Marka Citroën kontynuuje współpracę z producentem sprzętu surfingowego Rip Curl. Efektem tego współdziałania jest innowacyjny model, zapewniający maksymalną mobilność. To Citroën Spacetourer Rip Curl Concept w edycji specjalnej, van przeznaczony dla wielbicieli sportów plenerowych. Napęd na cztery koła, opracowany przez Automobiles Dangel zapewnia jeszcze większą swobodę jazdy. Znana w świecie kamperów firma Pössl zadbała o funkcjonalne wyposażenie samochodu. Zobacz Citroëna Spacetourer Rip Curl Concept w materiałach video.

CITROËN I RIP CURL: ŁĄCZY NAS PASJA PRZYGÓD

747x400_partenariat

Kierując się wspólnymi wartościami kreatywności i innowacji obie marki dały wyraz pasji dla nowych doznań i odkryć, zgodnie z ideą przewodnią Rip Curl, określaną jako „The Search”. Współpraca obu marek zyskała nowy wymiar w przypadku tego kompaktowego turystycznego vana, harmonijnie łączącego ciekawy design z użytkowym, funkcjonalnym charakterem. Citroën Spacetourer Rip Curl Concept to zaproszenie do podróży w nieznane, bez ograniczeń, w beztroskim poczuciu swobody i wolności.

EUROPEJSKIE TOURNÉE: RIP CURL TOUR BY CITROËN!

260540.72

Od października 2017 do stycznia 2018 roku ekipa Rip Curl uda się na pokładzie Citroëna Spacetourer Rip Curl Concept w podróż dookoła Europy.

Wyprawę wyznaczają 22 etapy, obejmujące najpiękniejsze spoty surfingowe i tereny narciarskie na terenie Niemiec, Anglii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Hiszpanii i Austrii.

Przy wsparciu surferów z Team Professionnel będzie można bezpłatnie przetestować najnowszy sprzęt surfingowy tego renomowanego producenta.

ZAINSPIROWANY VANAMI SURFERÓW


Inspiracją dla Citroëna Spacetourer Rip Curl Concept stały się kultowe, dwubarwne furgonetki surferów. Wybrane w tym wypadku kolory podkreślają wytrzymały, harmonizujący z naturą charakter samochodu: góra nadwozia utrzymana jest w ciemnym odcieniu khaki, dolna – w świetlistym beżu.
Górną część samochodu oddziela fluorescencyjna żółta listwa, stanowiąca kontrastowy akcent i podkreślająca wyrazistą, horyzontalną linię nadwozia.
Po podniesieniu dachu w ciemnym odcieniu khaki ukazują się tekstylne ścianki dachowego namiotu w kolorze khaki i duże okienka z ażurową moskitierą, z obszyciami w jaskrawym, żółtym kolorze, nawiązującym do żółtej listwy opasującej karoserię.
1500x646_exterieur

OD NOWOCZESNEGO VANA
DO MODUŁOWEGO KAMPERACampster, zbudowany na bazie Citroëna Spacetourer przez firmę Pössl, stanowi doskonałe połączenie samochodu osobowego i turystycznego. Kamper przywodzi na myśl szwajcarski scyzoryk. To wszechstronny model „wszystko w jednym”, w którym można przyjemnie odpocząć po dniu spędzonym w plenerze.

Spacetourer w wariancie długości M stał się wielofunkcyjnym vanem z podnoszonym dachem, z praktycznym, ergonomicznym wnętrzem. Wyposażone zgodnie z potrzebami użytkowników, pozwala ono optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

W konfiguracji dziennej samochodem może wygodnie podróżować siedem osób. Z obu stron wyposażono go w sterowane bezdotykowo, przesuwane drzwi boczne. W konfiguracji nocnej na pokładzie Campstera mogą spać cztery osoby, na dwóch 2-osobowych łóżkach. Podnoszony dach zapewnia odpowiednią wysokość i umożliwia swobodną, wyprostowaną postawę, co znacznie podnosi komfort użytkowania samochodu.
260500

GRA KONTRASTÓW

260516.70

Wykończenie kabiny harmonizuje ze stylistyką samochodu. Dobór dwóch barw w tapicerce foteli podkreśla przestronność wnętrza i odnosi się do kolorystycznej koncepcji nadwozia. Siedzenia pokryto skórą w eleganckim odcieniu khaki, ozdobioną poziomymi prążkowanymi przeszyciami.

MODUŁOWE ROZWIĄZANIA: KUCHNIA I JADALNIA

747x400_table_SpaceTourer_RipCurljpg

We wnętrzu można bez problemu przygotować domowe dania, dzięki niewielkiemu aneksowi kuchennemu, w którym mieści się kuchenka gazowa, zlewozmywak i szafki. Tuż obok, w pobliżu kanapy z tylnego rzędu, zamontowano przesuwny, składany stół, przy którym podróżni mogą wygodnie jeść swoje posiłki.

LICZNE POMYSŁOWE SCHOWKI

260539.72

Większy ekwipunek bez trudu zmieści się w bagażniku, poza tym pasażerowie mają też do swojej dyspozycji wiele zamkniętych schowków w pobliżu foteli, w części sypialnianej i bagażowej, co pozwala utrzymać porządek i zawsze mieć pod ręką potrzebne drobiazgi.

WYGODNE MIEJSCA NOCLEGOWE

W Citroënie Spacetourer Rip Curl Concept przewidziano dwa 2-osobowe miejsca noclegowe. Po rozłożeniu tylnej kanapy uzyskuje się całkowicie płaską powierzchnię, pokrytą specjalnym, komfortowym materacem.
Kolejną sypialnię można uzyskać podnosząc dach. Po jego podniesieniu dostępny staje się wygodny, 2-osobowy materac nad kabiną.
747x400_spacetourer_ripcurl_tout_terrain.260505

VAN GOTOWY POKONAĆ KAŻDĄ DROGĘ

ZAPROSZENIE DO PODRÓŻY: PRZYJEMNOŚĆ PROWADZENIA

747x400_spacetourer_ripcurl_partenariat.260503.72

Projektując stanowisko kierowcy w Citroënie Spacetourer Rip Curl Concept wykorzystano wszystkie atuty wersji standardowej. Obecność najnowszych technologii wspomagających prowadzenie i usług mobilnych sprawia, że zarówno w czasie jazdy jak i na poziomie manewrów samochód ten doskonale sobie radzi, zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu.

PRAWDZIWY SAMOCHÓD TERENOWY

747x400_spacetourer_ripcurl_techno.260504.72

Citroën Spacetourer Rip Curl Concept zapewnia użytkownikom wysoki komfort jazdy w terenowych warunkach, bez względu na okoliczności. Podwyższony w stosunku do wersji produkcyjnej prześwit i zintegrowany napęd na cztery koła dają nowe możliwości, pozwalając intensywnie wykorzystywać samochód niezależnie od stanu nawierzchni.

VAN PRZETESTOWANY Z SUKCESEM PRZEZ RODZINĘ SURFERÓW: TURNEROWIE

Brytyjska rodzina Turnerów (ojciec, Lewis, 48 lat i córka, Ellie, 15 lat) wydaje się odbiegać od stereotypów. Ellie od najwcześniejszych lat przejawiała niezwykłe uzdolnienia w surfingu. Podróżowała ze swoim bratem i ojcem, który z czasem został jej trenerem, odwiedzając najwspanialsze spoty surfingowe na świecie. Ostatnio Ellie zdobyła pierwsze miejsce w surfingowych mistrzostwach w Wielkiej Brytanii i zajmuje obecnie drugie miejsce w klasyfikacji europejskiej juniorów. Lewis i Ellie Turner przeżyli niezapomniane chwile w podróży Citroënem Spacetourer Rip Curl Concept.

Top