VOIR LE CONTENU

POZNAJ OFERTĘ UBEZPIECZEŃ

Chcesz czuć się bezpiecznie nie tylko w domu, ale również na drodze? Zależy Ci, aby ochronić się przed ryzykiem, zapewnić sobie mobilność i zabezpieczyć Twoje finanse? PSA Insurance Solutions oferuje rozwiązania ubezpieczeniowe dla klientów Citroëna oraz posiadaczy samochodów innych marek. Poznaj pełną gamę produktów PSA Insurance Solutions.

KOMPLEKSOWA OFERTA UBEZPIECZENIOWA

Masz samochód nowy lub używany? Korzystasz z niego prywatnie, a może w celach biznesowych? Dzięki ofercie ubezpieczeniowej PSA Insurance Solutions masz dostęp do ofert skrojonych na miarę potrzeb, opracowanych we współpracy z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Skorzystaj z unikalnych zalet naszej propozycji, takich jak: 

  • Wsparcie sieci serwisów Citroën i ich doświadczonych pracowników
  • Franszyza zredukowana do 0 zł po 3 latach w przypadku samochodów serwisowanych w sieci Citroëna
  • W przypadku szkody nie musisz z góry płacić za koszty naprawy (z wyłączeniem franszyzy, gdy występuje) 
  •  Wypożyczenie samochodu zastępczego zapewniającego mobilność w razie wystąpienia szkody

UBEZPIECZENIE OPON

Właśnie kupiłeś opony lub zamierzasz je wymienić? Chcesz zabezpieczyć się przed ryzykiem i stratą pieniędzy oraz zapewnić sobie niezakłóconą mobilność? Oferta ubezpieczenia opon PSA Insurance Solutions spełni Twoje potrzeby. Jeżeli uszkodzona opona nie da się naprawić, polisa pokryje koszty jej wymiany. Jej cena zaczyna się już od 10 zł rocznie.

 

Możesz wybrać opcję z rozszerzoną ochroną uwzględniającą koszty ustawienia zbieżności, montażu i naprawy, a nawet wymiany obręczy kół. Subskrypcja odbywa się w 100% online - wystarczy kilka kliknięć i gotowe!

FINANSOWANIE

Dzięki PSA Finance masz dostęp do różnych rozwiązań umożliwiających sfinansowanie zakupu samochodu. Możesz je w pełni personalizować i wybrać opcję z wpłatą początkową lub bez niej. Leasing z opcją wykupu, tradycyjny kredyt lub kredyt z ratą balonową: wybierz rozwiązanie, które najbardziej Ci odpowiada. Skorzystaj z naszego symulatora finansowania, aby zdobyć najbardziej precyzyjne informacje.