SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

Citroën Advanced Comfort

NASZ PRIORYTET
OD NIEMAL STU LAT:
POCZUCIE KOMFORTU!

Komfort to znak rozpoznawczy Marki Citroën od chwili jej powstania w 1919 roku. Autorzy programu CITROËN ADVANCED COMFORT® odwołują się do koncepcji "Be different, feel good" i definiują cztery główne cele. To eliminacja nieprzyjemnych odczuć, łatwość podróżowania, bardziej intuicyjne użytkowanie i większy komfort psychiczny kierowcy.
Tranche-5.jpg

GDZIE ZNALEŹĆ INFORMACJE NA TEMAT CITROËN ADVANCED COMFORT®?

Idąc w ślad za oczekiwaniami klientów, Marka z szewronami opracowała program CITROËN ADVANCED COMFORT®, który kompleksowo traktuje kwestię komfortu.

Możesz uzyskać więcej informacji na temat programu CITROËN ADVANCED COMFORT®! Wystarczy kliknąć w logo CITROËN ADVANCED COMFORT® w górnej części naszej strony internetowej. Uruchomi się plik z animacją przedstawiającą rozwiązania dotyczące komfortu, które są dostępne w wybranym przez ciebie modelu.

GIF2.gif
597x597.jpg

ŁATWOŚĆ PODRÓŻOWANIA

Spędzasz dużo czasu w swoim samochodzie. Dlatego właśnie Marka Citroën wiele uwagi poświęciła rozwiązaniom umożliwiającym ci jak najwygodniejszą podróż w przyjaznym, przestronnym, funkcjonalnym wnętrzu, wyposażonym w pomysłowo zaprojektowane schowki... Nie musisz zamykać oczu, by poczuć się jak we własnym domu! Konkretne przykłady? Schowek Top Box® w Citroënie C4 Cactus pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń, a dzięki systemowi Modutop® w Citroënie Berlingo masz pod ręką wszystkie potrzebne przedmioty, bez ryzyka bałaganu w kabinie.

ELIMINACJA NIEPRZYJEMNYCH ODCZUĆLubisz bezstresową, relaksującą jazdę? W ramach programu CITROËN ADVANCED COMFORT® zaprojektowano dla ciebie przytulne, funkcjonalne wnętrze i rozwiązania gwarantujące odprężający klimat podróży. To amortyzujące nierówności nawierzchni zawieszenie, wygodne fotele, wysokiej klasy izolacja akustyczna, zapewniająca idealne wyciszenie i spokój... Prawdziwy komfortowy kokon dla tych pasażerów, którzy mają trudności z opuszczeniem łóżka rano i dla tych, którzy wieczorem chcą odpocząć.

Konkretne przykłady?

Rozjaśnione i modułowe wnętrze, Pakiet Lounge, który zapewnia podróż w kabinie przypominającej bezpieczny kokon, usługi towarzyszące oraz wyjątkowy komfort zawieszenia. Nowy SUV Citroën C5 AIRCROSS doskonale wpisuje się w ramy programu CITROËN ADVANCED COMFORT®.597x597.jpg
597x597_Page_CAC.jpg

ZAWSZE W KONTAKCIEKoniec problemów z łącznością, zapomnij o godzinach spędzonych z telefonem na skraju drogi. Użyteczne i intuicyjne systemy online, podobnie jak technologie łączące samochód z twoim smartfonem, pozwalają ci na kontakt ze światem.

To większy komfort, łatwość i bezpieczeństwo jazdy.
597x597_1.jpg

WIĘKSZY KOMFORT PSYCHICZNY KIEROWCY

Po ciężkim dniu wszyscy potrzebujemy chwili odpoczynku

Czwartym celem programu CITROËN ADVANCED COMFORT® jest podniesienie komfortu psychicznego kierowcy. Staramy się zapewnić mu spokój ducha i odprężenie. Pomyśleliśmy o nastrojowym, regulowanym oświetleniu kabiny. Harmonię wnętrza współtworzą także miękkie i delikatne w dotyku tkaniny, klimatyzacja z łagodnym nawiewem powietrza...

Czy jazda samochodem może być relaksem i źródłem zadowolenia ?

Sprawdź!
Top