SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund
18ZZ3_C3AEAT6_747X400

SKRZYNIA BIEGÓW EAT6

Automatyczna skrzynia biegów EAT6 (Efficient Automatic Transmission at 6 speeds) zapewnia wysoką kuturę pracy dzięki płynnym i szybkim zmianom przełożeń. Komfort użytkowania, elastyczność i intuicja pozwolą czerpać Ci jeszcze więcej przyjemności z codziennej jazdy. Skrzynia EAT6, z parametrami przystosowanymi do komfortu w każdych warunkach, może pracować naprzemiennie w dwóch różnych trybach, wybieranych za pomocą przełącznika znajdującego się na lewarku zmiany biegów. Program "Sport", który najlepiej sprawdza się przy dynamicznej jeździe, natomiast program "Snow" ułatwia jazdę w pogarszających się warunkach.

18P17_C5AEAT8_747X400

SKRZYNIA BIEGÓW EAT8

Najnowsza generacja automatycznej skrzyni biegów EAT8, “Efficient Automatic Transmission” z 8 przełożeniami, z kontrolą przełożeń i i parkowania za pomocą elektronicznie sterowanych modułów, jest jeszcze bardziej efektywna i stanowi idealne rozwiązanie na każdy dzień, w szcególności dzięki:
- Redukcji zużycia paliwa nawet o 7% w porównaniu do wcześniej stosowanego rozwiązania EAT6. Dzieje się tak dzięki 2 dodatkowym trybom, poprawie układu przeniesienia napędu, rozszerzeniu zakresu funkcjonowania systemu Stop & Start, aktywnym od 20 km/h oraz poprzez redukcję masy i kompaktowe wymiary (nawet do 2 kg w porównaniu do EAT6).

Top