PRZEGLĄDAJ TREŚĆ

SUV CITROËN C5 AIRCROSS PLUG-IN HYBRID

HYBRYDA PLUG-IN, SILNIK BENZYNOWY LUB DIESEL

Nowy SUV Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid zapewnia komfort i doskonałe samopoczucie w każdej sytuacji. W codziennej eksploatacji można korzystać z silnika elektrycznego umożliwiającego pokonanie do 55 km (cykl WLTP), a w przypadku dłuższych podróży doskonale sprawdzi się silnik benzynowy zapewniający nieograniczony zasaięg.   

 

Zakup Nowego Citroëna C5 Aircross Plug-in Hybrid uprawnia do skorzystania z bonusu ekologicznego i premii za konwersję. 

BRAK EMISJI CO2 I HAŁASU
 • Nowy SUV Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid w trybie elektrycznym umożliwia przyjazną dla środowiska jazdę w ciszy, bez wibracji i emisji CO2
 • Samochód zapewnia dostęp do stref objętych zakazem ruchu pojazdów spalinowych 
 • Akumulatory o pojemności 13,2 kW objęte są gwarancją na 8 lat lub 160 000 km do poziomu 70% fabrycznej wydajności  
 
100% WYDAJNOŚCI
 • Napęd Nowego Citroëna C5 Aircross Plug-in Hybrid składa się z silnika benzynowego PureTech o mocy 180 KM z automatyczną skrzynią biegów EAT8 oraz silnika elektrycznego rozwijającego 81,2 kW (110 KM). Łączna moc zestawu wynosi 225 KM.  
 • Maksymalny moment obrotowy sięga 360 Nm i jest dostępny natychmiast, dzięki czemu samochód zapewnia nadzwyczajny komfort jazdy i w każdych warunkach bardzo sprawnie przyspiesza.   
 
CODZIENNE ŁADOWANIE
 • Metody ładowania Nowego SUVa Citroëna C5 Aircross Plug-in Hybrid są proste, praktyczne i zróżnicowane: 
 • Najszybciej naładujesz akumulatory za pośrednictwem Wall Box. Korzystając z opcjonalnego kabla Typ 3 możesz uzupełnić 100% energii w czasie poniżej 2 godzin (z opcjonalną ładowarką pokładową 7,4 kW).
 • Aby zoptymalizować eksploatację samochodu zalecamy, by codziennie ładować akumulatory w Nowym Citroënie C5 Aircross Plug-in Hybrid.
 

RECENZJE KLIENTÓW NA TEMAT NOWEJ HYBRYDY PLUG-IN C5 AIRCROSS

ŚREDNIA OCENA
-/5
0 Klienci przyznali 5 gwiazdek
0 Klienci przyznali 4 gwiazdek
0 Klienci przyznali 3 gwiazdek
0 Klienci przyznali 2 gwiazdek
0 (1) gwiazdka

Citroën
Advisor

Dostęp do Citroën Advisor i korzystanie z niego podlegają Ogólnym warunkom użytkowania oraz obowiązującym przepisom. 

NAPISZ PIERWSZĄ OPINIĘ

POZNAJ WSZYSTKIE OPINIE

Ë-KOMFORT PLUG-IN HYBRID

Nowy SUV Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid doskonale sprawdza się w wielu zastosowaniach. Dzięki silnikowi elektrycznemu o mocy 81,2 kW samochód umożliwia pokonanie do 55 km bez zużycia kropli paliwa (cykl WLTP). W przypadku dłuższych tras do akcji wkracza jednostka benzynowa PureTech 180 Stop & Start.

Zelektryfikowana, ośmioprzełożeniowa automatyczna skrzynia ë-EAT8 optymalizuje zmianę biegów zapewniając jeszcze bardziej płynną i przyjemną jazdę.   

Kierowca może korzystać z dwóch trybów odzyskiwania energii podczas zwalniania i hamowania: Drive (pozycja D) i Brake (pozycja B). Drugi z nich robi to w bardziej dynamiczny sposób i jest wydajniejszy. 

TRZY TRYBY JAZDY

OPTYMALNIE ZLOKALIZOWANY PRZEŁĄCZNIK 

Przełącznik trybów jazdy znajduje się na konsoli centralnej Nowego SUVa Citroëna C5 Aircross Plug-in Hybrid. Możesz wybrać jeden z trzech trybów:

 • Electric: samochód porusza się w trybie elektrycznym do prędkości 135 km/h umożliwiając niezwykle płynną jazdę w absolutnej ciszy. Zasięg w tym trybie wynosi do 55 km (cykl WLTP).
 • Hybrid: samochód automatycznie zarządza pracą obu silników optymalizując wydajność. 
 • Sport: tryb ten zapewnia optymalne osiągi dzięki silnikowi elektrycznemu, który wspomaga pracę jednostki benzynowej. Łączna moc zestawu wynosi 225 KM, a maksymalny moment obrotowy sięga 360 Nm.  

GŁÓWNE CZYNNIKI WPŁYWAJĄCE NA ZASIĘG TWOJEGO SAMOCHODU

PRĘDKOŚĆ
Przy prędkości 130 km/h zasięg Nowego SUVa Citroëna C5 Aircross Plug-in Hybrid ulega zmniejszeniu o połowę w porównaniu do danych WLTP.   
TEMPERATURA
Wpływ warunków pogodowych na eksploatację samochodu (ogrzewanie lub schładzanie wnętrza) ogranicza zasięg samochodu.  
STYL JAZDY
Płynna, pozbawiona szarpnięć jazda optymalizuje zasięg Nowego Citroëna C5 Aircross Plug-in Hybrid. 
OBCIĄŻENIE
Akcesoria zamontowane na dachu oraz duże obciążenie zwiększają zużycie energii i paliwa przez Nowego Citroëna C5 Aircross Plug-in Hybrid. 

PRZEPROWADŹ SYMULACJĘ ZASIĘGU NOWEGO CITROËNA C5 AIRCROSS PLUG-IN HYBRID

Oszacuj zasięg Nowego SUVa Citroëna C5 Aircross w zależności od prędkości, temperatury i stylu jazdy. 

METODY ŁADOWANIA

PROSTE I PRAKTYCZNE

Ładowanie Nowego SUVa Citroëna C5 Aircross Plug-in Hybrid jest bardzo proste: 

Gniazdo ładowania zlokalizowane w lewym tylnym nadkolu wyposażone jest w diodę LED, która umożliwia śledzenie procesu. Możesz również monitorować jego przebieg za pośrednictwem aplikacji My Citroën.

Ładowanie można zaprogramować korzystając z aplikacji My Citroën, aby np. skorzystać z preferencyjnych opłat za energię poza godzinami szczytu.  

Kable do ładowania przechowywane są w specjalnym schowku pod podłogą bagażnika.  

METODY ŁADOWANIA

UŁATWIONE CODZIENNE ŁADOWANIE

Masz do dyspozycji kilka metod ładowania Nowego SUVa Citroëna C5 Aircross Plug-in Hybrid:

 • Po podłączeniu samochodu do standardowego gniazdka naładujesz akumulatory w 7 godzin (4 godziny w przypadku gniazdka Green’Up™).
 • Korzystając ze stacji Wall Box 32 A i opcjonalnej ładowarki 7,4 kW skrócisz ten proces do mniej niż 2 godzin. Stacje Wall Box dostępne są na parkingach i przy drogach, możesz również zainstalować ją w domu.  
 • Stacje szybkiego ładowania o mocy 100 kW nie są kompatybilne z Nowym Citroënem C5 Aircross Plug-in Hybrid.

PRZEPROWADŹ SYMULACJĘ CZASU ŁADOWANIA NOWEGO CITROËNA C5 AIRCROSS PLUG-IN HYBRID

Oszacuj czas ładowania Nowego SUVa Citroëna C5 Aircross Plug-in Hybrid w zależności od wybranej metody. 

INTUICYJNE INTERFEJSY

KONFIGUROWALNY ZESTAW WSKAŹNIKÓW I NOWY EKRAN DOTYKOWY 

Nowy SUV Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid wyposażony jest w specjalne menu, które zapewnia dostęp do informacji o funkcjonowaniu napędu w trybie elektrycznym: 

 • Na cyfrowym zestawie wskaźników wyświetlane są informacje o statusie procesu ładowania i stanie naładowania akumulatorów, jak również wskaźniki mocy i przepływu energii.   
 • Na ekranie dotykowym 10'' możesz sprawdzić aktualny status funkcjonowania systemu oraz parametry odroczonego ładowania, wstępnego ustawienia temperatury wnętrza i funkcji e-save, która umożliwia zachowanie energii na później w celu pokonania wybranego dystansu w trybie elektrycznym.  

APLIKACJE

PRAKTYCZNE I PRZYDATNE USŁUGI KOMUNIKACYJNE

APLIKACJA MY CITROËN 

Za pośrednictwem smartfona z aplikacją My Citroën możesz sprawdzić status procesu ładowania i aktualny zasięg Nowego SUVa Citroëna C5 Aircross Plug-in Hybrid, jak również zaprogramować codzienne ładowanie i funkcję wstępnego ustawienia temperatury wnętrza.  

APLIKACJA FREE2MOVE

Dzięki funkcji Charge My Car w aplikacji Free2Move masz dostęp do ponad 260 000 stacji ładowania w Europie, które są kompatybilne z Nowym Citroënem C5 Aircross Plug-in Hybrid.

ZLOKALIZUJ KOMPATYBILNE STACJE ŁADOWANIA

ZACHOWAJ PEŁEN SPOKÓJ PODCZAS PODRÓŻY NOWYM C5 AIRCROSS PLUG-IN HYBRID

Zlokalizuj na mapie stacje ładowania kompatybilne z Nowym Citroënem C5 Aircross Plug-in Hybrid, zarówno w Twojej okolicy, jak i na planowanej trasie.