SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

Korki, godziny szczytu, utrudnienia w ruchu, opóźnienia, mandaty... Znasz to? Możesz ułatwić sobie życie, zyskując przy tym na czasie, dzięki samochodom miejskim z gamy CITROËNA. CITROËN C1 i CITROËN C3 i ich zwinne, nowoczesne, kompaktowe sylwetki zaprojektowane zostały do jazdy po mieście. Poruszanie się po zatłoczonych ulicach i miejskie manewry okazują się dziś łatwiejsze niż kiedykolwiek! Gotowi zmierzyć się z wyzwaniami miejskiej dżungli?

C1

CITROËN C1

Optymistyczny design, pogodny charakter, dynamiczny wygląd zwinnego miejskiego bywalca! CITROËN C1 od pierwszej chwili przyciąga uwagę nowoczesnym, pełnym temperamentu stylem.

Miejski samochód stworzony do codziennego ruchu po tłocznych ulicach.

CITROËN C3

To powiew nowości w segmencie samochodów miejskich! CITROËN C3 pasuje do swojej epoki: optymistyczny, energiczny design, wzbogacony kolorystycznymi wstawkami i elementami graficznymi jak panele Airbump® (w zależności od wersji). Wyrazista sylwetka i zdecydowanie miejski charakter sprawiają, że w swojej kategorii jest to samochód łatwo rozpoznawalny.

Ciekawe rozwiązania stylistyczne, bogata oferta personalizacji, udogodnienia programu Citroën Advanced Comfort®, inteligentne technologie i kamera ConnectedCAM Citroën™... CITROËN C3 pozwoli Ci sprostać wyzwaniom miasta!
voiture-citadine-C3.jpg
Top