SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

Nowy ë-C4 - 100% Ëlectric i Nowy C4

W 2020 r. Citroën kontynuuje ofensywę modeli elektrycznych i toruje sobie drogę powrotu do segmentu samochodów kompaktowych. Marka prezentuje pierwsze zdjęcia Nowego ë-C4 - 100% ëlectric oraz Nowego C4.

Ten zaprojektowany od podstaw samochód nowej generacji wykorzystuje kody segmentu aut kompaktowych i dodaje do nich unikalny charakter Marki Citroën.

  • Wybór napędu: w 2020 r. motto Marki to “Citroën goes Ëlectric for all”. Nowy ë-C4 - 100% ëlectric to piąty model, który realizuje strategię elektryfikacji Marki − po SUV-ie C5 Aircross Hybrid, Ami, ë-Jumpy i ë-SpaceTourer. Oprócz wersji w 100% elektrycznej Nowy C4 dostępny jest również z silnikami benzynowymi i Diesla, aby w pełni odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby klientów.
  • Siła koncepcji: aerodynamiczna, nowatorska sylwetka wykorzystuje zróżnicowane kody stylistyczne i tworzy nowy rozdział designu Marki. Samochód wygląda, jakby był gotowy do skoku. Wyróżnia się wyrazistym, graficznym stylem oraz unikalną, podwyższoną, pełną energii bryłą nadwozia. Całości dopełniają koła o dużej średnicy.
  • Komfort: pasażerowie mogą cieszyć się nowym wymiarem wygody dzięki pełnej palecie zdobyczy programu Citroën Advanced Comfort®. Zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions®*, siedzenia Advanced Comfort, przestronne wnętrze, praktyczne, ułatwiające codzienną eksploatację technologie i innowacyjne rozwiązania dla pasażera z przodu… Wrażenie nieograniczonego komfortu potęguje ë-Komfort Nowego ë-C4 – 100% ëlectric. Pasażerowie korzystający z tego samochodu mają wrażenie podróżowania w kokonie.


Samochód jest godnym spadkobiercą odważnych modeli Marki, takich jak GS, który obchodzi w tym roku 50. urodziny. Nowy ë-C4 - 100% ëlectric i Nowy C4 zostaną zaprezentowane 30 czerwca i pojawią się w sprzedaży w drugiej połowie 2020 r.

*progresywne ograniczniki hydrauliczne

Top