SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund

Poznaj samochody kompaktowe z gamy CITROËNA. CITROËN C3 i CITROËN C4 Cactus. Docenisz ich komfort, wszechstronność, funkcjonalny charakter i doskonałe proporcje, pozwalające zmierzyć się z różnorodnymi warunkami jazdy... Każdy z naszych kompaktów zapewni Ci beztroską jazdę, zarówno na ulicach miasta, jak i poza nim.

CITROËN C3

Szukasz samochodu miejskiego pasującego do nowoczesnego życia w mieście? Poznaj CITROËNA C3 i jego wymiary pomyślane specjalnie, by sprostać wyzwaniom miejskiej dżungli! Wyrazista sylwetka, optymistyczny design, bogate wyposażenie i inteligentne systemy wspomagające prowadzenie... CITROËN C3 to samochód odpowiadający codziennym miejskim potrzebom!
voiture-compacte-nouvelle-citroen-c3.jpg
597x400_New_C4_Cactus_Bleu_3_4_AV_Face_Quai.263694.5

CITROËN C4 CACTUS

CITROËN C4 Cactus łączy oryginalny design, wysoki poziom komfortu i wyjątkową łatwość użytkowania. Panele Airbump® skutecznie osłaniają karoserię samochodu przed drobnymi stłuczkami, częstymi na ulicach miasta. W CITROËNIE C4 Cactus wykorzystano także nowoczesne technologie by zapewnić wysoki poziom komfortu: szerokie przednie fotele, przypominające wygodną sofę, pomysłowe, łatwo dostępne schowki, otwarte, przyjazne wnętrze... To idealny samochód kompaktowy, gotowy na wszystkie wyzwania, niezależnie od warunków jazdy!
Top