Przeglądaj treść
Oferty ë-C4

OFERTY NA CITROËNA SUV C3 AIRCROSS

Już od 98 500 zł 

SUV Citroën C3 Aircross podkreśla swój wyjątkowy charakter dzięki nowej stylistyce przedniej części nadwozia, podkreślającej solidność konstrukcji. 

OFERTY PROMOCYJNE

Poznaj nasze oferty na Citroëna C3 AIRCROSS dla klientów indywidualnych, biznesowych. Wybierz formę finansowania odpowiednią dla Ciebie i ciesz się nowym Citroënem już teraz! 

Citroën C3 Aircross w ofercie Easy Days!

Nowy Citroën? To proste!

Postaw na unikalne połączenie wszechstronności, niezrównanego komfortu i innowacyjnych technologii!

Citroën C3 Aircross już od 1250 zł brutto/mies. w leasingu konsumenckim.

  •  okres leasingu: 48 miesięcy 
  •  roczny przebieg 10 000 km
  •  wpłata początkowa: 10%

Oferta leasingowa jest skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji dla modelu C3 Aircross − cena katalogowa brutto: 100 600 zł, okres leasingu: 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa: 10%, miesięczna rata leasingowa brutto: 1250 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy.

JUŻ OD 999 ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE

Atrakcyjne finansowanie w programie Simply Drive:

  • W leasingu 48 miesięcy
  • Roczny przebieg 10 000 km
  • Wpłata początkowa 10%

+3 DODATKOWE LATA OCHRONY POGWARANCYJNEJ

Oferta leasingowa jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji − cena katalogowa brutto: 100 600 zł, okres leasingu: 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa: 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 999 zł. W racie jest uwzględniony Pakiet Serwisowy Basic na 5 lat oraz 100 000 km przebiegu. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy.

Pożyczka 0%

Atrakcyjna Pożyczka 0%, RRSO: 4,28%

 

+ Pakiet ubezpieczeń OC/AC za 1 zł przy zakupie online

Przykładowa kalkulacja dla pożyczki o stałej stopie oprocentowania − Pożyczki 0%. Cena pojazdu: 80 000 zł, wpłata własna: 40 000 zł, miesięczna rata pożyczki: 1185 zł, stopa oprocentowania pożyczki: 0,00%, finansowana opłata przygotowawcza: 5,5% kwoty pożyczki, całkowita kwota pożyczki (bez opłaty przygotowawczej): 42 668 zł, czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy, RRSO: 4,28%, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta (określona w sposób szacunkowy zgodnie z art. 8 Ustawy z dn. 12.05.2011 r. o kredycie konsumenckim): 44 868 zł. Warunki przykładowej pożyczki są dostępne wyłącznie w przypadku skorzystania z oferowanego przez Stellantis Finance Polska Sp. z o.o. ubezpieczenia spłaty pożyczki. Powyższy przykład nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. W celu uzyskania indywidualnej oferty należy się zgłosić do najbliższego salonu Citroëna. Zgoda na udzielenie pożyczki jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami pożyczkodawcy. Prezentowane informacje zostały podane według stanu na luty 2023 r. 

SPRAWDŹ OFERTĘ SKLEPU ONLINE!
SAMOCHODY DOSTĘPNE OD RĘKI

1. Skorzystaj z wygodnych filtrów aby znaleźć Citroëna C3 Aircross dopasowanego do Ciebie.

2. Wybierz sposób finansowania, wypełnij wniosek online.

3. Sfinalizuj zamówienie sam lub z pomocą naszych doradców.

Ubezpieczenie OC/AC/NNW/HCA Premium dla pojazdów w pierwszym roku eksploatacji. Stała suma ubezpieczenia fabrycznie nowego pojazdu przez okres 12 miesięcy, brak konsumpcji sumy ubezpieczenia oraz udziału własnego w przypadku wystąpienia szkody, zniesiona zwyżka w przypadku pojazdów będących własnością (lub współwłasnością) osób fizycznych w wieku do 29 lat, naprawa samochodu w Autoryzowanym Serwisie Obsługi Citroen, z zastosowaniem części oryginalnych. Pakiet ubezpieczeń dostępny za 1 PLN w przypadku skorzystania przez Klienta z oferty zakupu online. Istnieje możliwość rozszerzenia ochrony o opcje dodatkowe - zwyżki z tytułu użytkowania oraz rozszerzenia ochrony dopłaca Klient zgodnie z tabela zwyżek i zniżek. Oferta dotyczy tylko samochodów nowych. Szczegóły dotyczące promocji dostępne w salonach Citroen.

OFERTA W CENIE KATALOGOWEJ

JUŻ OD 98 500 ZŁ

Najbardziej wyrazisty, komfortowy i wszechstronny SUV.

Dotyczy modelu C3 Aircross w wersji Feel Pack z silnikiem 1.2 PurTech 110 S&S

NOWY CITROËN C3 AIRCROSS

PRZESTRONNOŚĆ, MODUŁOWOŚĆ, DOŚWIETLENIE
ODKUP CITROËN

Wymień swój dotychczasowy samochód i odjedź nowym Citroënem.

 

W kilka minut wyceń online swój samochod i skorzystaj z preferencyjnych warunków zakupu nowego pojazdu.