SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przekierowanie nastąpi za sekund
Citroen Connected Navi

-

  

USŁUGI

XX

Usługi dostępne dzięki Pakietowi Citroën Connect Navi pozwolą Ci zaoszczędzić czas i przyczynią się do większego komfortu jazdy. Są to między innymi informacje o ruchu drogowym, stacjach benzynowych, miejscach parkingowych, a także informacje pogodowe i wyszukiwanie punktów POI (kraje, w których dostępne są te usługi wymieniono w ogólnych warunkach użytkowania).

BIEŻĄCE INFORMACJE O RUCHU DROGOWYM

STREFY NIEBEZPIECZNE

PROGNOZY METEOROLOGICZNE

CENY PALIW

DOSTĘPNE MIEJSCA PARKINGOWE

INFORMACJE O RUCHU DROGOWYM W CZASIE RZECZYWISTYM

xx

Wśród usług Pakietu Citroën Connect Navi dostępne jest planowanie trasy w czasie rzeczywistym. System nawigacji online pozwala zoptymalizować trasę prowadzącą do wyznaczonego celu, uwzględniając przy tym warunki meteorologiczne i natężenie ruchu drogowego.

nPj.png

STREFY NIEBEZPIECZNE

nPj.png

-

Pakiet usług Citroën Connect Navi pozwala zidentyfikować odcinki trasy wymagające szczególnej uwagi. Na ekranie nawigacji wyświetlana jest bowiem strefa utrudnień i odległość od tej strefy (ta usługa nie jest dostępna w Szwajcarii).

PROGNOZY METEOROLOGICZNE

-

Usługi z Pakietu Citroën Connect Navi pozwalają na bieżąco śledzić warunki meteorologiczne na trasie przejazdu, pokazując prognozę pogody na następne pięć dni. Uzyskane zawczasu informacje zapewniają dużo spokojniejszą jazdę.

nPj.jpg

CENY PALIW

2_Carburants.jpg

_

Nawigacja online Citroën Connect Navi informuje o cenach paliw na pobliskich stacjach benzynowych. Wystarczy wybrać konkretną stację, a system zaplanuje prowadzącą do niej trasę. 

DOSTĘPNE MIEJSCA PARKINGOWE

_

Nawigacja online Citroën Connect Navi może wyznaczyć trasę do wybranego przez Ciebie parkingu. Poinformuje Cię także, jaki koszt wiąże się z zaparkowaniem w danym punkcie i czy są tam wolne miejsca (o ile taka informacja jest dostępna).

750x423_DS_Connect_Nav_Parking.jpg

JAK TO DZIAŁA?

MOŻLIWOŚĆ AKTUALIZACJI MAP

3.jpg

-
Co roku 15% sieci dróg w Europie ulega zmianom. Uwzględniając te modyfikacje, system nawigacyjny Citroën Connect Navi umożliwia cztery aktualizacje map w ciągu roku. Więcej informacji na ten temat uzyskasz w Twojej strefie osobistej MyCitroën.

POŁĄCZENIE Z INTERNETEM

520x293_Connection.jpg

-
Usługi z Pakietu Citroën Connect Navi korzystają z połączenia internetowego zapewnionego przez Citroën Connect Box. Oferta ta jest bezpłatna, także za granicą. Ruszaj w drogę, jesteś w łączności ze światem!

JAK DOKONAĆ SUBSKRYPCJI

Concession.jpg

-
Pakiet usług Citroën Connect Navi dostępny jest bezpłatnie przez pierwsze trzy lata eksploatacji samochodu. W każdej chwili możesz przedłużyć działanie usług w strefie osobistej MyCitroën lub w najbliższym Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży. Usługa "Miejsca niebezpieczne" jest opcją płatną.

Top